ORTODONTA SZCZECIN

Jeżeli oglądając swoje ząbki, masz jakikolwiek cień wątpliwości i uważasz że potrzebują profesjonalnego aparatu ortodontycznego to trafiłeś w dziesiątkę. Zapraszamy do Naszego gabinetu ortodontycznego, który mieści się w Szczecinie przy ulicy Malczewskiego 8b/1.

Dlaczego akurat do naszego gabinetu ortodontycznego?

Odpowiedź jest prosta, ponieważ nasz ośrodek posiada atuty, które są wyznacznikiem kierunku działalności profesjonalnego gabinetu ortodontycznego. Przede wszystkim są nimi; wyspecjalizowany i doświadczony zespół specjalistów, który bez wątpienia, w połączeniu z posiadanym wysokiej klasy sprzętem medycznym, oraz stosowanymi, doskonałymi materiałami tworzy komplet, który pomoże Państwu z uśmiechem i bez stresu osiągnąć cel jakim jest zdrowy, piękny uśmiech.

Do każdego pacjenta podchodzimy bardzo indywidualnie. Każdy nasz pacjent ortodontyczny, ma własny plan leczenia. Wszystko zależy od stopnia zaawansowania wady zgryzu, doskonale wiemy, że czasami niewielkie nawet nieprawidłowości ustawienia zębów, mogą być źródłem dolegliwości i bardzo negatywnie wpływać na nasze samopoczucie.

Za leczenie ortodontyczne w naszym gabinecie odpowiedzialna jest wybitna specjalistka, doktor Katarzyna Lubińska, więcej w zakładce nasz ortodonta.

Gwarancja wysokiej jakości stosowanych aparatów na zęby oraz zaawansowanych technik leczenia podstawą twojego zdrowego i szczęśliwego uśmiechu.

Zadzwoń i umów się na wizytę już dziś, rejestracja telefoniczna: 507550711 lub 914230157